piątek, 20 marca 2009

czekając u dentysty...

jestem w Gdyni, czekam sobie na krzesełku i co by nie myśleć co mnie czeka klikam jak szalony w laptopa. Chciałem tutaj tylko wrzucić dwie foty z dzisiaj. Po drodze z Słupska do Gdyni stoi 5 enerconów E82 - 2 Megawatowych maszyn o wysokosci stukilkunastu metrów. Udało się zrobić takie zdjęcie pokazujące jak niewiele sobie robią ptaki z takiego kolosa (wietrznie więc wiatrak pewnie z pełną mocą pracuje)


a tutaj nowo budowany najwyższy budynek w Polsce na Skwerze Kościuszki w Gdyni. oficilana strona

a tak wogóle to oprócz spotkania ze starymi kumplami jestem tu na kolosach a wokół tylko słyszę jak pani wierci komuś w zębach, i zapach szkliwa ! (przypomina mi sie jak na royal clipperze przecinałem wielkie muszle szlifierką kontową - tak samo "pachniało" )

3 komentarze:

Magda pisze...

mam nadzieję, że ząb zaplombowany bezboleśnie!
Gratuluję Kolosa, należał się :)! Poza tym Wasz film był jedną z fajniejszych i ciekawych prezentacji na tegorocznych Kolosach, bezpretensjonalnie, z jajem i interesująco! Wszystkiego dobrego!

Anonimowy pisze...

no w koncu sie dowiedzialam jak bylo..heh,polecam 2 godzinna oddyseje chlopakow,fajniejsza i ciekawsza,ale kto by usiedzial az tyle..ale warta zobaczenia naprawde..

Anonimowy pisze...

Gratuluje Kolosa!! Stawiałam na Ciebie, Tomek może potwierdzic, hehehe
Pozdrawiam
isj