środa, 11 marca 2009

zwątpienie

a co jeśli to nie dwutlenek węgla powoduje efekt cieplarniany, a co jeśli dwutlenek węgla w ogóle nie ma wpływu na klimat ? A co jeśli elektrownie konwencjonalne z systemem odsiarczania spalin nie powodują nic złego ? A co jak odpady atomowe zacznie się wywozić w kosmos ?

No to wtedy pewnie będę się wstydził tego że przepędzam ptaki i szpecę krajobraz elektrowniami wiatrowymi.

A co jeśli gram tylko w wielkiej grze której bieg dawno został ułożony przez tych co są największymi cwaniakami. Bo 20 % zielonej energii w UE to pewnie będzie z 1 % na świecie. O co tu chodzi ? Na bank zamieszane są w to pieniądze !

I z tymi myślami składam kolejny wniosek o wydanie warunków przyłączenia dla pojedynczej 2 MW maszyny gdzieś na mazurach.

2 komentarze:

marcin-agata pisze...

Na bank ...ale napewno więcej w tym dobra niż zła. Świata nie zmienimy.A wiatraki zwłaszcza pojedyńcze to raczej upiększają krajobraz. A dzięki Pana pracy komuś może być łatwiej tutaj w ojczyżnie. Dziękujemy.

Anonimowy pisze...

Tak naprawdę ,to chyba nikt nie ma wątpliwości ,że wiatraki na pewno nie zaszkodzą ale też i nie pomogą naszemu klimatowi.Ktoś to wymyślił bo poczuł niezły interes w tym . Dlaczego my mamy watpić w słusznośc tego ? Róbmy to,bo racjonalizm dawno przestał obowiazywać a nasze rozmyslanie o tym,nie przedłuży świata.To nie my maluczcy tu rzadzimy